Kód 03 – APARTHOTEL HOLIDAY ****

Kód 03 – APARTHOTEL HOLIDAY ****

Kód: 03
Adresa: Corso Europa 1, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Moderní apartmánový hotel vysoké kvality přímo u pláže, 150m od pěší zony Bibione Spiaggia. Má 130 pokojů, 3 výtahy, bazény – 750m2 vodní plochy s lehátky a slunečníky pro hosty, sluneční terasy, Vstupní hala s recepcí, lobby bar, místnost s TV, čítárna a místnost pro děti, restaurace free-servis, pračky a sušičky na mince. Apartmány mají bezbariérový přístup, klimatizaci, topení, BTV+SAT, telefon, fen, minibar, bezpečnostní dveře, bezpečnostní schránky, bezplatné wi-fi připojení v celém hotelu, velké balkóny s výhledem na moře. Strava formou bufetu. BB – snídaně, HB – polopenze, FB – plná penze. Domácí zvířata nejsou povolena. Rezervovaná zastřešená parkovací místa.

Animační programy od června do poloviny září. Mini klub pro děti od 3 do 9 let, junior klub od 10 do 16 let. K dispozici je aerobik, gymnastika, večerní programy, půjčovna kol s přilbou a sedačkami, húlek na Nordic Walking, pračky na žetony. 

CLASSIC SUITE: apartmán (cca 38m2) pro 3 až 4 osoby, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešenou terasu s bočním výhledem na moře. Minimální počet plně platících – 2 osoby.

ROYAL: apartmán (cca 55m2) pro 5 až 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny/sprchový box/WC, sluneční terasu s bočním výhledem na moře. Minimální počet plně platících – 3 osoby.

PANORAMIC ROYAL: apartmán (cca 55m2) pro 5 až 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny/sprchový box/WC, sluneční terasu s přímým výhledem na moře. Minimální počet plně platících – 3 osoby.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na / den se snídaní, příplatek na HB polopenzi 25,-€ (625,-Kč), příplatek na FB plnou penzi 50,-€ (1 250,-Kč). Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby, animační programy, cestovní pojištění EKM, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.  Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážový servis garantovaný od 15/05/2023 do 24/09/2023.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

Pobytová taxa: Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Slevy: platí při splnění minimálního počtu plně platících osob (Classic Suite: 2 osoby; Royal, Panoramic: 3 osoby) děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let – 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%. Slevy platí při dodržení minimálního počtu plně platících.

V období otevírání a zavírání hotelu se vedení vyhrazuje právo přemístit rezervaci do jedné z našich podobných ubytovacích struktur za stejnou cenu a se stejnými službami.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek