APARTHOTEL HOLIDAY ****

APARTHOTEL HOLIDAY ****

Kód: 03
Adresa: Corso Europa 1, BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Moderní apartmánový hotel vysoké kvality přímo u pláže, 150m od pěší zony Bibione Spiaggia. Má 130 pokojů, 3 výtahy, bazény – 750m2 vodní plochy s lehátky a slunečníky pro hosty, sluneční terasy, Vstupní hala s recepcí, lobby bar, místnost s TV, čítárna a místnost pro děti, restaurace free-servis, pračky a sušičky na mince. Apartmány mají bezbariérový přístup, klimatizaci, topení, BTV+SAT, telefon, fen, minibar, bezpečnostní dveře, bezpečnostní schránky, bezplatné wi-fi připojení v celém hotelu, velké balkóny s výhledem na moře. Strava formou bufetu. BB – snídaně, HB – polopenze, FB – plná penze. Domácí zvířata nejsou povolena. Rezervovaná zastřešená parkovací místa.

Animační programy od června do poloviny září. Mini klub pro děti od 3 do 9 let, junior klub od 10 do 16 let. K dispozici je aerobik, gymnastika, večerní programy, půjčovna kol s přilbou a sedačkami, hůlek na Nordic Walking, pračky na žetony. 

CLASSIC SUITE: apartmán (cca 38m2) pro 3 až 4 osoby, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem, koupelnu/sprchový box/WC, zastřešenou terasu s bočním výhledem na moře. Minimální počet plně platících – 2 osoby.

ROYAL: apartmán (cca 55m2) pro 5 až 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny/sprchový box/WC, sluneční terasu s bočním výhledem na moře. Minimální počet plně platících – 3 osoby.

PANORAMIC ROYAL: apartmán (cca 55m2) pro 5 až 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem a rozkládacím křeslem, ložnici se dvěma samostatnými lůžky, dvě koupelny/sprchový box/WC, sluneční terasu s přímým výhledem na moře. Minimální počet plně platících – 3 osoby.

Rolováním v ceníku se dostanete na všechny typy.

Ceny jsou uvedeny v Kč i v EUR za jednu osobu na / den se snídaní, příplatek na HB polopenzi 25,-€ (625,-Kč, příplatek na FB plnou penzi 50,-€ (1 250,-Kč). Cena zahrnuje pobyt na 1 noc, vybranou stravu bez nápojů (formou bufetu nebo s obsluhou z menu na základě rozhodnutí vedení hotelu) na jednu osobu, hotelové služby, animační programy, pojištění CK proti úpadku.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.  Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Plážový servis garantovaný od poloviny května do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 16.09.2024.

Minimální délka pobytu je 3 noci. Při kratších pobytech je přirážka 20%. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

Pobytová taxa: Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Slevy: platí při splnění minimálního počtu plně platících osob (Classic Suite: 2 osoby; Royal, Panoramic: 3 osoby) děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let – 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%.

V období otevírání a zavírání hotelu se vedení vyhrazuje právo přemístit rezervaci do jedné z našich podobných ubytovacích struktur za stejnou cenu a se stejnými službami.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek