Aparthotel MARCO POLO *****

Aparthotel MARCO POLO *****

Kód: 1700
Adresa: Via delle Nazioni 13, BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Aparthotel je součástí Villaggia Marco Polo v části BIBIONE SPIAGGIA, které tvoří 100 řadových nezávislých vilek 600m od pláže, 650m od centra a 650m od lázní je otevřeno od března do listopadu. Ve velké zahradě jsou bazény pro plavce, neplavce a děti, hřiště. Pro děti při špatném počasí jsou připraveny různé hry v sále, animační programy i pro dospělé. Všechny vilky mají vlastní zahradu, jsou moderně vybaveny. K vybavení patří klimatizace, topení, fen, BTV+SAT, sejf, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, bezpečnostní dveře. V areálu je půjčovna kol, prádelna, Snack Bar. Za poplatek 15,-€/týden wifi připojení k internetu, v okolí bazénu je wifi připojení free. Na pláž vás zdarma dopraví plážový bus. Dva typy apartmánů pro 5 nebo 7 osob. Domácí zvířata nejsou povolena.

Suite: apartmán maximálně pro 5 osob je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, zastřešená terasa s malým krbem, malá předzahrádka. V patře je třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/WC. Parkování pod pergolou u vchodu do vilky. Klimatizace a topení.

Family: apartmán maximálně pro 7 osob, je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, toaleta se sprchou, zastřešená terasa s grilem nebo malým krbem, malá předzahrádka. V patře je třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem a dvoulůžková ložnice, koupelna/sprchový box/WC, balkón. Parkování pod pergolou u vchodu do vilky . Klimatizace a topení.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za osobu na 1 noc včetně snídaně bez nápojů. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace, topení, vstup do bazénu a plážový bus, parkování, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky), povlečení (dvě prostěradla + povlak na polštář) , ručníky (osuška + ručník). Výměna 1x týdně.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Lázně TERME SPA: v termínech od 23.09.2018 do 17.05.2019 a od 14.09.2019 do 09.05.2020 obsahuje cena denní vstup (kromě úterý) do termálních bazénů pro dvě osoby.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 22.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od 09/05/2018 do 23/09/2018. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Plážový bus: kyvadlová přeprava na pláž v 30 minutových intervalech. Od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa : v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 2 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; tarify pro rok 2019, budou stanoveny v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Slevy: platí při splnění minimálního počtu plně platících osob (Suite: 2 osoby; Family: 3 osoby) děti do 4,99 let 100%, děti od 5 do 13,99 let – 40%, nad 14 let jako třetí osoba – 20%. Slevy platí při dodržení minimálního počtu plně platících.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata nejsou povolena.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek