Aparthotel MARCO POLO *****

Aparthotel MARCO POLO *****

Kód: 1700
Adresa: Via delle Nazioni 13, BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Aparthotel je součástí Villaggia Marco Polo v části BIBIONE SPIAGGIA, které tvoří 100 řadových nezávislých vilek 600m od pláže, 650m od centra a 650m od lázní je otevřeno od března do listopadu. Ve velké zahradě jsou bazény pro plavce, neplavce a děti, hřiště. Pro děti při špatném počasí jsou připraveny různé hry v sále, animační programy i pro dospělé. Všechny vilky mají vlastní zahradu, jsou moderně vybaveny. K vybavení patří klimatizace, topení, fen, BTV+SAT, sejf, zařízený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, bezpečnostní dveře. V areálu je půjčovna kol, prádelna, Snack Bar. WIFI FREE v okolí bazénu. Na pláž vás zdarma dopraví plážový bus. 4 typy apartmánů pro 5 nebo 7 osob. Domácí zvířata nejsou povolena.

K pobytu je možné přiobjednat – Snídaně formou bufetu, které se podávají ve Snack Baru u bazénu viz informace. 

B5: apartmán maximálně pro 5 osob je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, zastřešená terasa s malým krbem, malá předzahrádka. V patře je třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/WC. Parkování pod pergolou u vchodu do vilky. Klimatizace a topení.

B5-1: apartmán maximálně pro 5 osob je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, zastřešená terasa s malým krbem, malá předzahrádka. V patře je třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem, koupelna/sprchový box/WC. Parkování v podzemí. Klimatizace a topení.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob, je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, toaleta se sprchou, zastřešená terasa s grilem nebo malým krbem, malá předzahrádka. V patře je třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem a dvoulůžková ložnice, koupelna/sprchový box/WC, balkón. Parkování pod pergolou u vchodu do vilky . Klimatizace a topení.

C7-1: apartmán maximálně pro 7 osob, je rozložen do dvou etáží. V přízemí je kuchyňský kout, obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, toaleta se sprchou, zastřešená terasa s grilem nebo malým krbem, malá předzahrádka. V patře je třílůžková ložnice s manželskou postelí a samostatným lůžkem a dvoulůžková ložnice, koupelna/sprchový box/WC, balkón. Parkování v podzemí. Klimatizace a topení.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 1 noc bez stravy.  V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace, topení, vstup do bazénu a plážový bus, parkování,  úklid kromě kuchyňského koutu,), povlečení (dvě prostěradla + povlak na polštář), ručníky (osuška + ručník).

K pobytu je možné přiobjednat – Snídaně formou bufetu. Cena: Snídaně (od 07.030 do 10.00) – 12,-€ dospělá – 300,-Kč osoba/den, děti do 2,99 let zdarma, děti od 3 let do 11,99 let 9,-€ – 225,-Kč/den.  Slevy: platí při zaplacení plné sazby minimálně pro 2 osoby.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 20.06.2024 do 16.09.2024.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od 26/05/2024 do 23/09/2024.

Plážový bus: kyvadlová přeprava na pláž v 30 minutových intervalech. Od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa : Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Minimální délka pobytu v období od 01.06.2024 do 14.09.2024: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Malé domácí zvířata nejsou povolena. .

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek