Aparthotel PLANETARIUM *****

Aparthotel PLANETARIUM *****

Kód: 1010
Adresa: Via Alfa 29, BIBIONE SPIAGGIA,, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Aparthotel je součástí Villaggia Planetarium. Prázdninové zařízení „Dětský ráj“, v části Bibione Spiaggia, bylo otevřeno v dubnu 2006. 1200 m od pláže (na pláž zdarma Shuttle-Bus), 500m od pěší zóny a 1500m od lázní. Čtyři bazény, přes 800m2 vodní plochy, hydro masáže, vodopád, vodotrysky, tobogán – 4,5 m skluz, sluneční terasa s lehátky a slunečníky. Villaggio má vlastní recepci, prádelnu – automaty na mince, dětské hřiště, připojení wifi zdarma pouze u bazénu. 218 bezbariérových apartmánů pro 4 nebo 6 osob má výtahy, bezpečnostní dveře, klimatizaci, topení, mikrovlnné trouby, kávovary, LCD TV+SAT (dva satelity ASTRA a HOT BIRD), tresory, velké koupelny, feny. Je zde klub pro děti v případě špatného počasí, animační programy a filmy ve velkém amfiteátru. Kryté parkovací místo nebo garáž. V celém areálu lze platit kreditními kartami. Na pláž vás dopraví zdarma plážový bus. Domácí zvířata zakázána.

K pobytu je možné přiobjednat – Snídaně nebo polopenze formou bufetu, které se podávají v „Restauraci Sole“ (přímo v areálu) viz informace.   

B4: apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko, koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkón, rezervované kryté parkovací místo pod pergolou..

B4-1: apartmán maximálně pro 4 osoby v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko, koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, rezervované kryté parkovací místo pod pergolou..

B4-2: apartmán maximálně pro 4 osoby, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko, koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkón, garáž.

B4-3: apartmán maximálně pro 4 osoby v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko, koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, garáž.

C6: apartmán pro 6 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkón, rezervované kryté parkovací místo pod pergolou.

C6-1: . apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, rezervované kryté parkovací místo pod pergolou.

C6-2: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkón, garáž.

C6-3: apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, garáž

C6-4: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, 2 x koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkón, rezervované kryté parkovací místo pod pergolou.

C6-5: apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, 2 x koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, rezervované kryté parkovací místo pod pergolou.

C6-6: apartmán maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, 2 x koupelnu/sprchový box/WC, velký zastřešený balkón, garáž.

C6-7: apartmán maximálně pro 6 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici – samostatné dvě lůžka změnitelné v manželské lůžko a třílůžkovou ložnici, 2 x koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, garáž.

C7: apartmán maximálně pro 7 osob v přízemí, má obývací pokoj s dvojitou rozkládací pohovkou, kuchyňský kout, dvoulůžkovou ložnici, ložnici se 4 lůžky, 2 x koupelnu/sprchový box/WC, vlastní předzahrádka, garáž, pračka.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za osobu na 1 noc.  V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace, topení, vstup do bazénu a plážový bus, parkování, úklid 1 x týdně (kromě kuchyňského koutu), povlečení (dvě prostěradla + povlak na polštář) , ručníky (osuška + ručník). Výměna 1x týdně, polopenze bez nápojů, cestovní pojištění EKM.

K pobytu je možné přiobjednat – Snídaně nebo polopenze formou bufetu, které se podávají v „Restauraci Sole“ (přímo v areálu).

Cena: Snídaně (od 07.030 do 10.00) – 10,-€ dospělá osoba/den, děti do 2,99 let zdarma, děti od 3 let do 11,99 let 8,-€/den. Večeře: (od 18.30 do 21.00) – 18,-€ dospělá osoba/den, děti do 2,99 let zdarma, děti do 11,199 let 15,-€/den. Slevy: platí v doprovodu dvou dospělých osob.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září. Konání záleží na vývoji pandemie.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 24.06.2023 do 16.09.2023.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od 26/05/2023 do 23/09/2023.

Plážový bus: kyvadlová přeprava na pláž v 30 minutových intervalech. Od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa : Cena nezahrnuje turistickou daň, která je povinná za každou osobu za noc, maximálně za 10 po sobě jdoucích nocí, v období od 1. května do 30. září.  Děti do 4 let jsou od tohoto poplatku osvobozeny. (€ 0.90 ve 2 hvězdičkách, € 1,05 ve 3 hvězdičkách, € 1,50 ve 4 hvězdičkách, € 1,55 ve 4 hvězdičkách Superior, € 1,60 v 5 hvězdičkách)

Minimální délka pobytu v období od 04.06.2023 do 09.09.2023: 7 dní s příjezdem a odjezdem jen v sobotu, 6 dní s příjezdem v neděli, 5 dní s příjezdem v pondělí. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní, v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Malé domácí zvířata nejsou povolena. .

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek