Hodnocení (návštěvní kniha)

Své hodnocení můžete přidat na konci této stránky v okénku „Napsat Komentář“.

35 komentářů u “Hodnocení (návštěvní kniha)

 1. “Dobrý den, do Bibione jezdíme s CK EKOZ již velmi dlouho – asi přes 20 let. Nejdříve s vnoučaty a teď s maminkou – seniorkou. Služby této cestovní kanceláře jsou vždycky suprové, profesionální a nadstandartní. Musím říci, že s jinou cestovkou bych do Bibi nejela. Vřele ji doporučuji a chtěla bych touto cestou moc poděkovat za veškerou starostlivost panu ing. Krocovi, který, myslím, nemá v Bibi konkurenci. Těším se i tento rok na naši dovolenou. Jarmila Hrubá, Svinaře”
  Dávám – Jarmila HRUBÁ

 2. CK EKOZ je naší nejoblíbenější cestovní kanceláří. Do Bibione jsme s ní cestovali nejméně 6x. Ubytování nás nikdy nezklamalo. Nejvíce si vážíme vstřícného a osobního přístupu pana Kroce ke klientům.Takže doporučujeme – do Bibione jedině s CK EKOZ. Borková, Praha.”

 3. Služeb CK EKOZ jsme v minulosti využili již třikrát a to vždy k plné spokojenosti díky profesionalitě, slušnosti a ochotě pana ing. Kroce. V loňském roce jsme pobývali v Rezidenci Le Altane v Bibione, v klidné a zelené čtvrti Lido del Sole. I pro letošní rok plánujeme využít služeb CK EKOZ, kterou můžeme vřele doporučit. Horynovi, Jablonec nad Nisou.

 4. S CK EKOZ jezdíme pravidělně již několik let. Služby pana Kroce jsou vždy vynikající a individuální přístup ke klientovi také. Jezdíme do apartmánu DEI PINI, který má úžasnou polohu skoro v centru a k pláži je to také kousek. Cestovní kancelář můžeme vřele doporučit, v letošním roce opět vyrážíme a jak jinak než s naší oblíbenou CK EKOZ.
  Čalovi

 5. V roce 2016 jsme byly s CK EKOZ již po sedmé a opět bez problémů. Letos jsme ocenili mimořádnou pomoc při řešení našich technických problémů. Velkou výhodou psí pláž.
  Věra a Mirek

 6. “S CK EKOZ jezdíme několik let do Bibione v Itálii a musím říci, že jsme byli pokaždé velmi spokojeni s přístupem pana ing. Kroce, s ubytováním,se službami a také velmi dobrou cenou. Vše vždy proběhlo hladce a dle našich představ a proto vřele doporučuji spolupráci s CK EKOZ všem svým přátelům ale i ostatním, a my určitě cestovní kancelář měnit nebudeme!!!!” Fiedlerovi

 7. Ubytování,služby,celkový pobyt hodnotí na výbornou. Komunikace s cestovní kanceláří také bez výhrad. Jediné co nás neuspokojuje a v dnešní době docela nutné je,připojení k internetu není možné. Tak snad letos budou tyto služby umožněny. Plachtová

 8. Radka Čechová:“S CK EKOZ jsem byla v Bibione již 5x. Oblíbila jsem si část Bibione – Pineda a vždy jsem byla velmi spokojená. Ubytování bylo vždy dobré a rovněž služby a přístup delegáta. Cechova”

 9. S CK EKOZ jezdíme pravidelně několik let do destinace Bibione. CK má velmi profesionální a zároveň individuální přístup. Jsme s nimi velmi spokojeni. Cestujeme s pejsky a CK pro nás vždy měla ideální nabídky přímo na míru. Pro naše další cesty si rozhodně vždy vybereme tuto cestovku a všem jí můžeme vřele doporučit. Kirchnerovi, Mělník”

Napsat komentář