Individuální doprava

Doporučené trasy do Bibione/Lignana

Přes přechod Rozvadov: vzdálenost Rozvadov – Bibione/Lignano cca 740km. Trasa: Rozvadov směr Regensburg (A3-A93) – Pfaffenhofen (A9) – okruh kolem Mnichova po E45 směr Ebersberg na A99 směr Taufkirchen – Hofoldinger a po A8 až na hranice směr Salzburg – po A10 směr Vilach, pak po A2 směr Tarvisio až na hranice, po A23 směr Udine pak po A4 směr Latisana, kde je sjezd z dálnice a zde si zvolte směr Bibione nebo Lignano.

Přes přechod Dolní Dvořiště: vzdálenost Dolní Dvořiště – Bibione/Lignano cca 570km. Trasa: Dolní Dvořiště po B124 a B125 na A7 směr Linz, z A7 přechod na A1 směr Salzburg. Dále stejná trasa.

Pokud chcete ušetřit poplatky za průjezd tunely na trase Salzburg – Vilach, a vidět krásné panorama Alp, doporučujeme odbočit z A10 na B99 směr Radstadt-Obertauern-Tweng-Katschberghöhe-Rennweg a zpátky na A10.

Přes přechod Hatě: vzdálenost Hatě – Bibione/Lignano cca 625km. Trasa: Hatě – Vídeň, pak po A2 na Graz – Klagenfurt – Vilach. Dále stejná trasa.

Pro plánování cesty je třeba vzít také v úvahu časové zpoždění způsobené provozem na cestách. Pokud ještě před odjezdem víte, že Váš příjezd do pobytového místa bude zpožděn a přijedete až v pozdních večerních hodinách, oznamte to prosím ve vlastním zájmu v cestovní kanceláři.

Klientům doporučujeme vyhledat si trasu cesty pomocí plánovačů tras na některém z internetových portálů, např. http://www.viamichelin.com
Pro dopravu vlastním autem je nutný platný řidičský průkaz (PERMIS DE CONDUIRE), doklady k vozidlu a Zelená karta.           V případě že pojedete půjčeným autem, musíte mít notářsky ověřené prohlášení majitele auta o zapůjčení.

Poplatky, povinná výbava auta Rakousko – https://www.cebia.cz/pruvodce/rakouska-dalnicni-znamka

Poplatky, povinná výbava auta Itálie – https://www.cebia.cz/pruvodce/povinna-vybava-vozu-italie