Ville GIUSEPPINA, LIVENZA e DARIO ***

Ville GIUSEPPINA, LIVENZA e DARIO ***

Kód: 141
Adresa: viz popis BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Tři  objekty v části BIBIONE SPIAGGIA se 14 apartmány čtyř typů pro  6 nebo 7 osob, 350 až 450m od pláže, 200m od centra a 500m od lázní. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), BTV, mikrovlnná trouba, sejf, kávovar, klimatizace. K dispozici jsou rezervovaná parkovací místa. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt.

Villa Giuseppina – Via della Bilancia 1 – typy C6 (patro) a C6-1 (přízemí); Villa Livenza – Via del Leone 27 – typ C6-2, Villa Dario – Via del Leone 14 – typ C7.

C6: apartmán s klimatizací v 1. patře, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

C6-1: apartmán s klimatizací v přízemí, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s jednolůžkovým gaučem, 1 ložnice s 2 samostatnými postelemi, 1 ložnice s 1 samostatným lůžkem a 1 palandou, kuchyňský kout, koupelnu/sprcha/WC, balkón..

C6-2: apartmán s klimatizací, maximálně pro 6 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, dvě dvoulůžkové ložnice, koupelnu/sprcha/WC, balkón, TV-SAT.

C7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob, má obývací pokoj s rozkládací dvojitou pohovkou, kuchyňský kout, ložnici s manželským lůžkem, ložnici s palandou a samostatným lůžkem, koupelnu/sprcha/WC.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek