Villa FIDIA **

Villa FIDIA **

Kód: 516
Adresa: Calle Fidia 3-5, LIGNANO RIVIERA, 33054 LIGNANO, Udine Italy
Partneři:
   

Vila se 6 apartmány, ze které se dá dojít za pár minut přírodní cestou piniovým lesíkem k pláži v Lignano Riviera, cca 300m. Je ideálním místem pro klidnou dovolenou v zeleni. Vila je obklopena velkou společnou zahradou přístupnou pro všechny apartmány, s krbem a umyvadlem. V blízkosti se nachází restaurace a supermarket. Apartmány se nacházejí v přízemí s předzahrádkou nebo v patře s balkonem. K dispozici klientům je vybavená kuchyňka (plynový sporák, lednička, nádobí), mikrovlnná trouba, kávovar, trezor, pračka, klimatizace, TV SAT. Poblíž domu je společné parkoviště s omezeným počtem míst. Malá domácí zvířata povolena.

C6: apartmán s klimatizací, pro maximálně 6 osob v přízemí nebo patře, má obývací pokoj s rozkládacím lůžkem pro dvě osoby, kuchyňku, ložnici s manželskou postelí, ložnici se 2 lůžky, koupelnu/sprcha/WC, předzahrádku nebo terasu.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a rozmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 30.09.2019.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 12 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.50/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek