Residence SHIVA *****

Residence SHIVA *****

Kód: 736
Adresa: Via Stiria 11, 33054 LIGNANO SABBIADORO, Udine Italy
Partneři:
   

Desetipatrový nový moderní apartmánový dům v části Lignano Sabbiadoro, 100m od pláže a 150m od obchodů. Klientům je k dispozici výtah, prostorné terasy, vybavená kuchyňka (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, pračka, myčka, BTV, mikrovlnná trouba, klimatizace a  vyhrazené parkovací místo. Malá domácí zvířata nejsou povolena.

C4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby má obývací místnost s dvojlůžkovou rozkládací pohovkou, samostatnou kuchyň, manželskou ložnici s vlastní koupelnou/sprchový box//WC, ložnicí se 2 lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, velký balkon.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a rozmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Asistenční služby cestovní kanceláře od 09.06.2018 do 30.09.2018.

Plážový servis: fixní místo na pláži je přiděleno agenturou při příjezdu klienta. Servis je garantován od poloviny května do poloviny září.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta pobytová taxa. Pro Lignano bude stanovena v nejbližší době.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 23.06.2018 do 08.09.2018. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny zdarma jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek