Apartmány Vila SIMONA ****

Apartmány Vila SIMONA ****

Kód: 099
Adresa: Via Atlante 5 BIBIONE SPIAGGIA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

 

Nově zrekonstruovaná vila s bazénem a oddělenou částí pro děti, pouze 450m od moře a 150m od centra BIBIONE SPIAGGIA. 3 typy apartmánů pro 6 osob. Klientům je k dispozici vybavený kuchyňský kout (plynový sporák, lednice, nádobí), kávovar, klimatizace, mikrovlnná trouba, trezor, BT, kryté parkování. Domácí zvířata nejsou povolena.

C6: apartmán s klimatizací maximálně pro 6 osob ve 2. patře má obývací pokoj s dvojlůžkem, kuchyňku, ložnici s 1 manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, balkon s grilem.

C6-1: apartmán s klimatizací maximálně pro 6 osob na dvou podlažích. V 1. patře má obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňku. V 2.patře má ložnici s 1 manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC, balkon.

C6-2: apartmán s klimatizací maximálně pro 6 osob na dvou podlažích. V přízemí má obývací pokoj s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňku, krytou terasu s grilem a výhledem na bazén. V 1. patře má ložnici s 1 manželskou postelí, ložnici se 2 samostatnými lůžky, koupelnu/sprchový box/WC.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, vstup do bazénu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 10.06.2020 do 21.09.2020.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Lázně TERME SPA: na každý minimálně týdenní pobyt v termínech od 14.09.2019 do 16.05.2020 a od 19.09.2020 do 15.05.2021 obsahuje cena u apartmánů volnou vstupenku pro dvě osoby do termálních bazénů v Bibione. Otevřeno každý den, kromě úterý, od 14.30 do 20.30.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu) Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den, dětský kočárek – 1,-€/den + vratná kauce  20,-€. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Cestovní pojištění: podrobné informace viz cestovní informace – cestovní pojištění.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 30.05.2020 do 12.09.2020. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Podrobnější informace viz Cestovní informace – informace k ubytování.

 

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek