Villa GIOVANNA **

Villa GIOVANNA **

Kód: 088
Adresa: Via Orsa Maggiore 22-24, BIBIONE SPIAGGIA, 30020, BIBIONE Venezia Italy
Partneři:
   

Vila v části BIBIONE SPIAGGIA, s pěti zrenovovanými apartmány dvou typů pro 4 a 7 osob, 500m od pláže, 250m od centra a 1400m od lázní. K vybavení patří sejf, BTV, kuchyňský kout (plynový sporák, lednička, nádobí), kávovar, mikrovlnná trouba, klimatizace, parkovací místa. Nedaleko od vily se konají populární úterní trhy, pro děti je blízko lunapark. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt..

B4: apartmán s klimatizací, maximálně pro 4 osoby v 1. patře, má obývací pokoj s pohovkou, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

C7: apartmán s klimatizací, maximálně pro 7 osob v 1. patře, má obývací pokoj s rozkládacím dvojitým lůžkem, kuchyňský kout, třílůžkovou ložnici, ložnici se dvěma etážovými lůžky, koupelnu/sprcha/WC, balkón.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2019 do 21.09.2019.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán od 4.řady dále, příplatek za pozici v prvních 3 řadách se platí v pokladně na pláži. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa: v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2019, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Autobusová doprava podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava.

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 08.06.2019 do 07.09.2019. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

 

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek