Villa SILVIA – Pineda *****

Villa SILVIA – Pineda *****

Kód: 223
Adresa: Via delle Mimose 8 BIBIONE PINEDA, 30020 BIBIONE, Venezia Italy
Partneři:
   

Velká luxusní vila jen 100 m od pláže a 200m centra, v klidné oblasti Bibione Pineda. Velká plně oplocená soukromá zahrada s parkovacími místy. Vila má 2 samostatné apartmány, které jsou propojeny externím schodištěm. K vybavení patří kuchyňský kout resp. kuchyňka (plynový sporák, lednička, nádobí, myčka nádobí), klimatizace, výtah, BTV, mikrovlnná trouby, kávovar, sejf, automatická pračka, krb. Malá domácí zvířata povolena za poplatek 35,-€ za pobyt. Novinka: první dodávka ložního prádla a ručníků je zdarma. Při výměně se platí viz fakultativní služby.

D8: má v přízemí studio pro 2 osoby: obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, koupelnu se sprchovým boxem, WC, automatická pračka.
V 1. patře je apartmán pro 6 osob: velký obývací pokoj s krbem, kuchyňka s myčkou, 3 dvoulůžkové ložnice, koupelna s vanou a WC, terasa.

Ceny jsou uvedeny v Kč nebo Euro za apartmán na 7 nocí. V ceně jsou zahrnuty následující služby: elektrická energie, teplá a studená voda, plyn, klimatizace nebo topení, pokud je součástí bytu, parkování viz popis u jednotlivých apartmánů – závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu, prázdná a odmrazená lednice, vynesené odpadky).

Europarty: pozvánka na bezplatný zábavný večer v přírodě se špagetami, vínem, nealko nápoji, živou hudbou a dětskou animací. Od června do poloviny září.

Europa card: karta se speciálními slevami do určených restaurací, obchodů, dětských atrakcí.

Ochutnávka vín: pozvánka na ochutnávku vín, olivového oleje, sýrů a uzenin do vinařské prodejny „Capo di Vigna“ v Bibione (Corso del Sole 120 – vedle Ag. Europa).

Delegátské služby cestovní kanceláře od 09.06.2018 do 30.09.2018.

Plážový servis: 1 slunečník, 1 křeslo + 1 lehátko pro apartmán. Servis garantovaný od poloviny května do poloviny září. Možnost zakoupení dalších plážových servisů se slevou cca 30% oproti cenám na pláži.

Parkování: viz popis u jednotlivých apartmánů.

Pobytová taxa : v ceně není zahrnuta daň z pobytu, která se platí za každou noc a každou osobu od 4 let, až do maximálně 10 po sobě následujících nocí (při pobytu v apartmánu: € 0.75/noc/osobu za rok 2018; pro rok 2018, bude stanovena v nejbližší době). Platí se při příjezdu.

Fakultativní služby: povlečení (dvě prostěradla – povlak na polštář) – 8,00 €/ za každou výměnu, ručníky (osuška + ručník) – 7,00 €/ za každou výměnu, dětská postýlka bez povlečení – 2,-€/den. Tyto služby, pokud o ně budete mít zájem, se platí až při příjezdu.

Připojení k internetu: 15,-€/týden u apartmánů, které jsou označeny symbolem wifi, u ostatních apartmánů můžeme nabídnout zapůjčení modemu za stejnou cenu. Počet modemů je omezen.

Autobusová doprava: podrobné informace oddíl cestovní informace – autobusová doprava

Minimální délka pobytu 1 týden s příjezdem a odjezdem jen v sobotu v období od 23.06.2018 do 08.09.2018. V ostatních obdobích minimální délka pobytu 5 dní v kterémkoliv dnu příjezdu a odjezdu.

Malé domácí zvířata (max. 8 kg) jsou povoleny za poplatek 35,-€ za pobyt, jenom v objektech, které jsou označeny ikonou psa.

Kliknutím na mapu se otevře nové okno s mapkou v původní velikosti. Podrobnou mapu naleznete v rubrice Soubory ke stažení
Orientační plánek