Rezervace

Pro ověření dostupnosti můžete použít odkaz v pravém dolním rohu. Pro nezávaznou rezervaci použijte rezervační formulář.

V rezervačním formuláři doporučujeme vyplnit všechny varianty, popř. i náhradní termín, vzhledem k tomu, že v některých dnech se uzavře až 100 smluv. Počítač vybírá první volnou variantu, v případě, že jsou všechny varianty obsazené, nabídne jiný obdobný apartmán.

Rezervace přijaté do 11.00 potvrzujeme týž den do 19.00, rezervace přijaté po 11.00 potvrzujeme nejpozději následující den do 12.00. Mimořádné požadavky po dohodě.

Po přijetí a prověření, zda je termín volný obdržíte e-mailem návrh vyplněné „Cestovní smlouvy / Závazné objednávky služby (dále jen CS) „, „Všeobecné podmínky“, „Registrační formulář (jmenný seznam účastníků pobytu)“ a průvodní dopis, který bude obsahovat veškeré informace.

V návrhu „CS“ bude uvedena kompletní kalkulace vašeho pobytu v Kč a v EUR. Klient si může vybrat, v jaké měně provede úhradu a měnu vyznačí v návrhu CS. Záloha a doplatek musí být proveden ve stejné měně.

Fakultativní služby (druhý plážový servis v Bibione, dětská postýlka, povlečení, výlety) se platí až po příjezdu klienta do dané destinace.

Rezervace platí 48 hodin od odeslání návrhu CS. V případě, že do této doby od Vás nedostaneme potvrzení o zaplacení zálohy, rezervace zaniká. „Cestovní smlouvu“ si vytiskněte, podepište a zašlete zpět e-mailem nebo faxem, popř. poštou na adresu prodeje. Registrační formulář (jmenný seznam účastníků pobytu) vyplňte přímo v počítači a zašlete zpět e-mailem. Zálohu a doplatek uhraďte do termínů uvedených v „CS“ složením na náš účet v Kč: 126904400 / 0300 nebo v EUR 255410036 / 0300 na libovolné pobočce ČSOB a.s.. Použijete-li jiný způsob platby, např. převod z účtu, elektronické bankovnictví nebo složenku, zašlete nám kopii dokladu e-mailem nebo faxem. Při osobní návštěvě můžete platit v hotovosti. Po uhrazení ceny zájezdů obdržíte cca 10 dnů před odjezdem, informace k pobytu, voucher, spojení na našeho zástupce, plánek cesty k příslušné agentuře apod.

Informace pro vyplnění rezervačního formuláře:

  • Slunečník (plážový servis) – zde napište ano a počet, pouze v případě, že si chcete dokoupit jeden nebo více slunečníků. Jeden slunečník na apartmán, máte v ceně pobytu. Objednat slunečník se slevou lze pouze v Bibione. V Lignanu lze dokoupit další slunečník pouze u pokladny na pláži.
  • Cestovní pojištění – jestli budete mít zájem o cestovní pojištění, napište, který typ pojištění chcete. Přehled typů najdete v oddíle Cestovní informace – Cestovní pojištění. V případě, že se termín pojištění liší od termínu pobytu (někteří klienti požadují již pojištění o den dříve nebo o den později), napište požadovaný termín.
  • Doprava – vlastní nebo autobusová (pouze Bibione). Vyplňte místo odjezdu a počet dětí do 10 let. Místa odjezdu najdete v oddíle Cestovní informace – Autobusová doprava
  • Poznámka – tuto kolonku můžete použít ke specifickým požadavkům.

Osobní údaje

*) = povinný údaj

Termín zájezdu

od   do  
od   do  
  u hotelů doplňte z toho dětí + věk např. 2 (3 a 5)   
3. varianta kód  typ

Doplňující údaje

Doprava
celkem: z toho dětí:
Slunečník

od do
Rezervace po potvrzení platí 48 hodin.
V případě, že do odjezdu zbývá méně než 16 dní 24 hodin.
a poté můžete formulář odeslat