Autobusová doprava

Autobusovou dopravu zajišťujeme do Bibione, Lignana a zpět od poloviny května do poloviny září. 

Odjezdy z ČR v pátek, odjezdy z Itálie v sobotu

Obousměrná: 1 990,-Kč/ dospělá osoba, 1 890,-Kč/ děti do 10 let

Jednosměrná: 1 350,-Kč/ dospělá osoba, 1 300,-Kč/ děti do 10 let

Příplatek za svoz: 150,-Kč až 300,-Kč/osobu tam i zpět dle nástupních míst.

Ceny jsou kalkulovány při ceně nafty do 35,-Kč/litr. Případný palivový příplatek bude řešen před sezonou 2019.

Cena zahrnuje: přepravu jedné osoby (obousměrně/jednosměrně)

  • každá osoba musí mít vlastní sedačku
  • přepravu jednoho příručního zavazadla o hmotnosti 5 kg a jednoho zavazadla do 20kg v zavazadlovém prostoru
  • zavazadlo navíc po dohodě – 300Kč
  • přeprava zvířat není možná
  • Svoz, trasy, orientační čas a místo odjezdu, příplatek

 

SVOZ 1 Nástupní místo Čas Příplatek
Jablonec nad Nisou Parkoviště u letního kina 16:10 200,-
Liberec Před vlakovým nádražím 16:30 200,-
Mladá Boleslav Obchodní centrum Olympia, čerpací stanice 17:30 200.-
Trasa 1 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha Metro Strašnická, ul. V Olšinách, zastávka MHD 19:00 0,-
Benešov Před hotelem Benica, dříve Švarc 20:00 0,-
Tábor Před hotelem Elzet, Měšice 474 u sjezdu z D3 21.00 0,-
České Budějovice Před autosalonem Peugeot, výstaviště 21:45 0,-
SVOZ 2 Nástupní místo Čas Příplatek
Ústí nad Labem zastávka MHD u zimního stadionu 14:00 250,-
Teplice Zastávka MHD, ul. Celní 14:30 250,-
Litvínov Autobusové nádraží výstup 15:00 250,-
Most Před vlakovým nádražím 15:30 250,-
Chomutov Autobusové nádraží č.1 16:00 250,-
Louny U Žatecké brány 16:30 200,-
Slaný Autobusové nádraží, výstup 17:00 200,-
Kladno Před Hotelem Kladno, náměstí Sítná 17:30 200,-
TRASA 2 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha Metro Strašnická, ul. V Olšinách, zastávka MHD 19:00 0,-
Dobříš Čerpací stanice Shell na rychlostní silnici 20:00 0,-
Příbram Motorest Halda (Dubenec) 20:15 0,-
Písek Před vlakovým nádražím 21:00 0,-
České Budějovice Před autosalonem Peugeot, výstaviště 21:45 0,-
SVOZ 3 Nástupní místo Čas Příplatek
Pardubice Před vlakovým nádražím 16:00 200,-
Hradec Králové Před vlakovým nádražím, písmeno modré „J“ 16:30 200,-
Poděbrady Čerpací stanice OMV, dálnice D11 směr Praha 17:30 200,-
TRASA 3 Nástupní místo Čas Příplatek
Praha Metro Strašnická, ul. V Olšinách, zastávka MHD 19:00 0,-
Jihlava (Pávov) Čerpací stanice OMV, směr Brno, 111 km 20:45 0,-
Brno Heršpická ulice, zastávka MHD Strážní před Hornbachem 22:00 0,-
Mikulov Čerpací stanice Shell, motorest Marcinčák 23:00 0,-
SVOZ 4 Nástupní místo Čas Příplatek
Plzeň Parkoviště před hlavní bránou Škoda, u pneuservisu Šafránek 19:00 250,-

Svozová trasa je zajištěna při min. počtu 5 klientů (méně než 5 klientů – možnost přesunutí do jiného nástupního místa – vrácení svozového příplatku). V některých termínech může být trasa autobusu změněna dle počtu klientů
Přesné časy odjezdů z ČR budou vždy potvrzeny v pondělí před pátečním odjezdem e-mailem, nebo SMS (pouze změny, které se budou lišit od daných časů).

Časy odjezdů zpět budou poslány klientům formou SMS zprávy nejpozději v sobotu (den odjezdu do ČR) do 12.00

Přestupní místa: ČR: Praha, České Budějovice, Brno, Plzeň. Itálie: Udine

Svozové a rozvozové trasy zajišťují: osobní automobil, tranzit, autobus, veřejná linková doprava autobusová i vlaková. Na jednotlivé trasy rozvozů a svozů může být použita veřejná linková doprava (převážně Student Agency) – Jízdenka bude vždy uhrazena přímo klientům.

Svoz je z 90% zajišťován tranzitem, nebo přímo autobusem na odjezdové místo.

Rozvoz je zajišťován z 90% pomocí linky Student Agency, Flix, atd …….vždy klient dovezen k autobusu.

Se svými dotazy den před odjezdem nebo v den odjezdu z ČR se obracejte na pani Marcelu Voltrovou: +420 604 731 639.

Přesné časy odjezdů do Itálie budou vždy potvrzeny v úterý do 19.00 před pátečním odjezdem e-mailem nebo SMS, odjezdy z Itálie budou upřesněny v v sobotu při svozu zavazadel, nebo SMS do 12.00.

Příjezd a odjezd Bibione:

Klienti budou vysazeni / naloženi dle adresy agentur, nebo hotelu.

Zastávky a nástupy v Bibione:

1. Corso del Sole x Via Argo (kruhový objezd): Agenzia Europa
2. Piazzale Zenith:
3. Piazzale Keplero:
4. Centrální parkoviště: u rybího stánku, směr ulice Saggitario 
5. Před supermarketem Ildi:  via Monticano
6. Lido del Sole: Viale Alemagna   
7. Pineda – Viale Ginepri: Agenzia Lina Europa Group                           

Výstupní a nástupní místo Vám vybereme podle vzdálenosti k ubytovací kapacitě nebo k agentuře. V případě, že bude vzdálenost  k Vaši ubytovací kapacitě větší než 500m zajistíme Vám přepravu zavazadel. Klient po příjezdu na příslušnou zástavku zašle SMS na 603 879 560. Upřesnění příjezdu dostanete v pondělí do 19.00 před pátečním odjezdem e-mailem nebo SMS. V den odjezdu z Bibione Vám přijede autobus pro zavazadla mezi 09.00 až 10.00 na místo, kde jste při příjezdu vystupovali.

Zastávky a nástupy v Lignanu:

Agenzia Unitas Marina: Corso degli Alisei 39

Klient, na jehož jméno je vystaven voucher, dojde na agenturu viz informace k ubytování. Přepravu zavazadel od agentury na apartmán (příjezd) a od apartmánu k agentuře (odjezd) bude zajištěna Agenziíí Unitas Marina. Při odjezdu si můžete nechat zavazadla na Agenzii Unitas Marina do 19.30.